وبلاگ

انواع گیاهخواری

وگن (Vegan) یک رژیم غذایی و سبک زندگی است که در آن فرد از خوردن گوشت و محصولات حیوانی (عسل، لبنیات و...) اجتناب میکند. تفاوت وجترین با وگن در آزادی عمل در استفاده از محصولات حیوانی است.

کدوم شیر را انتخاب کنم؟

احتمالا وقتی به قفسات فروشگاه ها میروید، انواع مختلفی شیر را مشاهده میکنید. تفاوت اصلی بین شیرهای موجود، اختلاف بین مقدار چربی آنهاست.

تفاوت غذای آماده با فست فود

هر دو یک وعده ی غذایی راحت را فراهم میکنند که نیازی به صرف زمان برای خرید مواد اولیه و پخت غذا نیست. اما از نظر ارزش غذایی، کالری و قیمت متفاوت هستند.

غذاهایی که خطرات ناشی از آلودگی هوا را کاهش میدهد

آلودگی هوا میتواند عوارض جدی بر سلامت انسان مانند مشکلات تنفسی، بیماری های قلبی، التهاب و تحریک چشم، استرس و افسردگی داشته باشد. مصرف بعضی غذاها میتواند به کاهش عوارض آلودگی هوا کمک کند.

6 خاصیت بوقلمون

بوقلمون بادام یک غذای خوشمزه و مغذی است که حاوی پروتئین‌های غنی، ویتامین‌ها و مواد معدنی است. همچنین بادام که به این غذا اضافه می‌شود، منبعی عالی از چربی‌های نیمه‌گرم و مواد مغذی مهم دیگر است.

چرا نیترات ها و نیتریت های موجود در گوشت های فرآوری شده مضر هستند اما در سبزیجات نه؟

همه ی ما شنیدیم که اگر میخواهیم سالم تر باشیم و شانس ابتلا به انواع خاصی از سرطان را کاهش دهیم باید از گوشت های فراوری شده(سوسیس و کالباس و...) دوری کنیم. یکی از دلایل وجود نیترات و نیتریت در آن هاست.

تولید غذای آماده فدک

کترینگ دٌنا در سال 1394 تاسیس شد.این شرکت حاصل سرمایه گذاری هلدینگ های اقتصادی فدک از ایران و دونهازر از اتریش است.هم اکنون هلدینگ اتریشی دونهازر یکی از برجسته ترین کترینگ های قاره اروپاست. این شرکت در سال 1400 به منظور رفع نیاز هم وطنان عزیز در راستای تامین وعده ی غذایی سالم ,بدون مواد نگه دارنده,آماده به مصرف و با قیمت مناسب محصولی جدید را با برند غذای اماده ی فدک به بازار عرضه نمود.

7 مزیت ژلاتین

ژلاتین از 98 تا 99 درصد پروتئین ساخته شده است. 1 تا 2 درصد باقیمانده آب و مقادیر کمی ویتامین و مواد معدنی است. ژلاتین غنی ترین منبع غذایی اسید آمینه گلیسین است که از کلاژن بدست می آید

ساعت
تعداد
قاشق / چنگال / کارد
نان لواش
لطفا صبر کنید ...