درباره غذای آماده فدک

غذای آماده فدک

دُنا چرا متولد شد؟​

کترینگ دٌنا در سال  1394 تاسیس شد.این شرکت حاصل سرمایه گذاری هلدینگ های اقتصادی فدک از ایران و دونهازر ازاتریش است. هم‌اکنون هلدینگ اتریشی دونهازر یکی از برجسته ترین کترینگ های قاره اروپاست.

هدف اصلی از تاسیس کترینگ دُنا، طبخ غذاهای ملل (بویژه غذاهای اروپایی) منطبق بر ذائقه و سلیقه ایرانی است.

کترینگ دونا به منظور تکمیل چرخه‌ی ارزش محصول و ایجاد رضایت مندی مشتری مراحل پیش از تولید و تامین مواد اولیه و پس از تولید شامل فروش و توزیع را در حوزه فعالیت های خود قرار داده و میکوشد مواد اولیه را به صورت مستقیم وارد چرخه تولید نموده و محصول نهایی را با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان به دست مشتری برساند. همچنین این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات صنعتی پیشرفته خط تولیدی کاملا مکانیزه را برای تولید محصولات با کیفیت در نظر گرفته است.

این شرکت در سال 1400 با پیشرفت سریع زندگی ماشینی به منظور رفع نیاز هم وطنان عزیز در راستای تامین وعده ی غذایی سالم، بدون مواد نگه دارنده، آماده به مصرف و با قیمت مناسب محصولی جدید را با برند غذای اماده ی فدک به بازار عرضه نمود

شما با تهیه این محصولات درکنار  یک وعده ی غذایی خوش طعم و متنوع، حس سبکی و سلامت را تجربه میکنید.

کافیست میل به یک غذای لذیذ با طعم خانگی داشته باشید، فدک را تهیه کنید و در کمتر از 3 دقیقه آن را آماده و نوش جان کنید.

باعث افتخار است که کترینگ دنا در راستای مسئولیت اجتماعی خود کمک به هم نوع را وظیفه اصلی خود دانسته و میکوشد به میزان توان خود روزانه مردم شریف ایران را از موهبت غذای تازه به صورت رایگان بهره مند نماید. این اقدام با همکاری مراکز خیریه به صورت روزانه در حال انجام می باشد و امید است در آینده نزدیک هیچ انسانی حس گرسنگی را تجربه نکند.

  • متنوع
  • بدون مواد نگهدارنده
  • سالم و رژیمی
  • قیمت مناسب
  • پخت روزانه
  • آماده سازی در 3 دقیقه
ساعت
تعداد
قاشق / چنگال / کارد
نان لواش
لطفا صبر کنید ...