آغاز فعالیت رسمی وبسایت غذای آماده فدک

پس از مدتها تلاش شبانه روزی و بررسی نیازهای مشتریان محترم که همیشه به مجموعه فدک (غذاهای آماده فدک) لطف داشته اند، مفتخریم به اطلاع شما عزیزان برسانیم که وب سایت رسمی غذای آماده فدک با نام تجاری فدک میل به نشانی Fadakmeal.com راه اندازی شده و هم اکنون در دسترس قرار گرفته است. 

رسالت کاری غذای آماده فدک 

برند غذای آماده فدک با نام تجاری فدک میل (Fadakmeal.com) یک فست فود یا غذای سرد نیست. اگر بخواهیم تعریفی از غذاهای آماده فدک داشته باشیم بهتر است بگوییم این مصحولات به غذاهای روزانه یا غذای خانگی معروف هستند. غذاهای روز یا در اصطلاح غذاهای تازه در واقع همان غذاهای خانگی، با همان طعم و مزه غذاهای مادرانه هستند که به صورت روزانه در کارخانه ای مجهز که زیر نظر متخصصین تغذیه و کارشناسان امور غذایی و بهداشتی می باشند، تهیه و تولید می شوند و بدون استفاده از افزودنی یا مواد نگهدارنده در همان روز قابل استفاده هستند. 

از آنجایی که این محصولات دارای مواد افزودنی و نگهدارنده نیستند می بایست تا پنج روز (Shelf-life) مصرف شوند. برخی از غذاها را بر اساس دستورالعملی که بر روی بسته بندی غذاها درج شده است می توانید تا 1 هفته نگهداری کنید. البته لازم است جهت اطمینان بیشتر با همکاران واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید. 

پروسه تولید غذاهای آماده فدک در کارخانه فدک 

برند غذای آماده فدک که محصولات آنرا در همین سایت می توانید مشاهده کنید با همکاری کترینگ بین المللی دُنا که تنها نماینده برند اتریشی DoN در ایران می باشد، غذاهای متنوعی را برای گروه های متفاوتی از افراد تهیه و تولید می کنند و پس از ارزیابی های متعدد در بسته بندی های شکیل، کاملا بهداشتی و فود گرید (Food Grade)  از طریق فروشگاه های معتبر شهروند یا فروش آنلاین و مستقیم از اسنپ فود یا همین وب سایت در اختیار شما قرار می دهند. 

غذاهای تولید شده بر اساس سلایق مشتریان و گروه های سنی و شرایط سلامتی دسته بندی می شوند. بعنوان مثال اگر شما علاقه ای به نوش جان کردن غذاهایی با گوشت قرمز ندارید می توانید از منوی سلامت ما یعنی غذاهای گیاهی که ویژه افراد گیاهخوار است استفاده کنید. 

از طرفی اگر در یک رژیم خاصی قرار دارید که قصد ندارید تمام تلاش هایتان را یک شبه بر باد بدهید! می توانید از غذاهای بدون قند و چربی ما استفاده کنید تا تجربه ی لذت بخشی از منوی متنوع و طعم غذاهای ما د اشته باشید. 

چه افرادی می توانند از غذاهای آماده فدک استفاده کنند؟ 

  • گیاهخواران 
  • افراد دیابتی 
  • ورزشکاران 
  • افرادی که به غذاهای پلویی علاقه مند هستند. 
  • افرادی که به دنبال غذاهایی با پروتئین بسیار بالا هستند. 
  • افراد شاغل و کسانی که درگیری های بالایی دارند که نمی خواهند غذاهای فست فودی یا مضر را مصرف کنند. 

 آیا واقعا غذاهای آماده فدک سالم هستند؟ از کجا مطمئن باشیم؟ 

برند غذاهای آماده فدک دارای مجوزهایی از سازمان استاندارد، وزارت صمت، وزارت بهداشت و همچنین دارای استانداردهای بین المللی حوزه غذا HACCP می باشد. 

چگونه این غذاها را تهیه کنیم؟ 

برای سفارش غذاهای آماده فدک می توانید از طریق همین وب سایت به نشانی Fadakmeal.com و مراجعه به فروشگاه و انتخاب منو و غذای خود سفارش خود را ثبت و با واریز هزینه سفارش آنرا نهایی کنید. در غیراینصورت می توانید با تماس تلفنی از همکاران ما کمک بگیرید. 

جمع بندی: 

از اینکه برند ما را برای صرف غذاهای روزانه خود انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم. غذاهای آماده فدک دارای تمامی مجوزات لازم از سازمان های ذیربط می باشند و بر اساس گروه های سنی و شرایط سلامتی  متفاوت تهیه و تولید می شوند که شما می توانید از طریق این وب سایت یا اسنپ فود سفارشات خود را ثبت نمایید. 

هنوز هیچ نظری از کاربران ثبت نشده است.

نظر خود را بنویسید

جستجو در وبلاگ

آخرین نوشته‌ها